Varėnos rajono futbolo klubas „Atžalynas“ baigė įgyvendinti pusantrų metų trukusį vietos veiklos projektą „Socialinę atskirtį patiriančių Varėnos miesto šeimų vaikų socialinė integracija įtraukiant juos į sportinę veiklą“.

Į projekto veiklas buvo įtraukta 12 vaikų ir daugiavaikių, nepasiturinčių ir kitų socialinę atskirtį patiriančių Varėnos miesto šeimų.

Projekto metu vaikams sudarytos galimybės tobulinti meistrišumą – organizuojama futbolo stovykla, vaikai dalyvavo 5 futbolo turnyruose (Vievyje, Kaune, Kėdainiuose, Trakuose ir Vilniuje), kuriuose vaikų komanda užėmė ir prizinių vietų.

Ženkliai pagerėjo ir sąlygos vaikams sportuoti – įsigytas futbolo vartų komplektas, kamuolių, aprangų komplektas, treniruočių inventoriaus.

Taip pat buvo buvo organizuoti du futbolo renginiai – kalėdinis futbolo turnyras ir futbolo turnyras Valstybės dienai paminėti. Be to, suorganizuoti mokymai dešimčiai projekto savanorių.

Projektas buvo įgyvendinamas kartu su M. Čiuželio labdaros ir paramos fondu, kuris organizavo mokymus savanoriams, bei Varėnos miesto vietos veiklos grupe, kuri padėjo administruojant projektą.