Nepaisant itin sunkios padėties visiems vietos veiklos projektus vykdantiems pareiškėjams, dalis iš jų nepaisydami suvaržymų sėkmingai baigia įgyvendinti projektus. Prieš pat Šv. Kalėdas Baltijos „Gyvenimo meno“ labdaros ir paramos fondas Varėnos mieste baigė įgyvendinti projektą „Laimės programa“, skirtą daugiavaikių, socialinės rizikos šeimų nariams bei nepasiturintiems asmenims ir jų šeimų nariams.

Visą projekto vykdymo laikotarpį, (išskyrus tą laiką, kai dėl šalyje paskelbto karantino, projekto vykdymo veikla buvo sustabdyta) kartą per savaitę projekto dalyviams buvo vedami jogos užsiėmimai.

Pagal dalyvių amžiaus grupes – suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams – buvo vesti 6 ( t. y. po 2 kiekvienai amžiaus grupei) streso valdymo įgūdžių ugdymo užsiėmimai (vieno užsiėmimo trukmė – 12 val.). Šių užsiėmimų dalyviai, jiems pasibaigus rinkdavosi 1 kartą per savaitę žinių ir praktikų gilinimui, t. y. vyko tęstiniai 2,5 val. trukmės šių įgūdžių ugdymo užsiėmimai.

Buvo vestas teorinis ir praktinis užsiėmimas „Ajurvedinė mityba ir jos svarba žmogaus sveikatai“. Tai – 10 val. trukmės užsiėmimas, kuris vyko 3 dienas iš eilės.

Visų projekto veiklų organizavimui ir vykdymui buvo pasitelkta daug savanorių. Jiems, siekiant gerinti jų  pasirengimą bei tobulinti kompetenciją darbui su tikslinių grupių nariais bei projekto veiklų organizavimui bei vykdymui, buvo vesta 10 mokymų.

Planuota, kad projekto veiklose dalyvaus 74 dalyviai, faktiškai dalyvavo net 112 žmonių.

Projektas buvo vykdomas kartu su VšĮ Varėnos gyvenimo meno centru.

Varėnos miesto VVG sveikina „Gyvenimo meno“ fondo atstovus, ėmusis labai nelengvos užduoties dirbant labai nelengvomis tikslinėmis grupėmis ir ją sėkmingai įvykdžius!

Varėnos miesto VVG inf.

Nuotr. – varena.info