Varėnos technologijos ir verslo mokykla baigė Varėnos miesto vietos veiklos projekto „Maisto ruošimo (pobūviams ir furšetams) paslaugų teikėjo kompetencijų suteikimas ekonomiškai neaktyviems Varėnos miesto gyventojams“ veiklas.

Projekto veiklos pradėtos 2019-10-25, o baigtos 2022 m.  kovo mėn. Projekto metu 15-ai ekonomiškai neaktyvių Varėnos miesto gyventojų buvo suteiktos maisto ruošimo (pobūviams ir furšetams) paslaugų teikėjo kompetencijos. Buvo organizuojami teoriniai ir praktiniai maisto ruošimo (pobūviams ir furšetams) mokymai, dalyviai patys gamino įvairiaus vieno kąsnio užkandžius, desertus, sėmėsi patirties išvykose į maitinimo įstaigas, restoranus.

Iš viso apmokytos trys grupės, kiekviena po 180 val. Programos dalyviams išduoti programos baigimą liudijantys pažymėjimai.

Projekto biudžetas: 10 114,50 Eur.

Projektas įgyvendintas pagal Varėnos miesto 2016-2020 m. vietos plėtros strategijos 2.1.1. veiksmą „Naujų profesinių ir kitų reikalingų įgūdžių suteikimas, vykdant savanorišką veiklą, praktinių darbo įgūdžių suteikimas ir ugdymas darbo vietoje“.

Varėnos miesto VVG inf.