Pasibaigus vasaros atostogoms, moksleiviams grįžus į klases atnaujintos ir vykdomų Varėnos miesto vietos veiklos projektų veiklos. Taip pat nuo rugsėjo 3 d. prasidėjo ir trijų naujų projektų veiklos.

Vaikams iš nepasiturinčių bei daugiavaikių šeimų tęsiasi Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelis-darželis kartu su Senosios Varėnos A. Ryliškio mokyklos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriumi organizuojamos veiklos. Vaikams tęsiamos pažintinės sociokultūrinės išvykos, taip pat šeštadieninės vaikų užimtumo veiklos.

Varėnos J. Čiurlionytės menų mokykla tęsiasi užsiėmimus stiklo studijoje bei pradeda naują projektą –  „Natos – ne avys, kas išmano, tas jas gano“, kurio metu muzikinio rašto mokys senjorus, o moksleivius mokys kurti muziką pasitelkus informacines technologijas.

Vaikams, turintiems specialiųjų poreikių, veiklas atnaujina Varėnos specialioji mokykla, bus ir toliau vykdomi sporto ir sveikos mitybos užsiėmimai.

Jau gerokai įpusėjo ir Varėnos miesto sveikatingumo klubo ROPĖ projekto „Socialinės patirties, kultūrinės ir istorinės atminties tiltai“ veiklos. Spalio mėn. planuojamos projekto kūrybinės dirbtuvės Rietave ir projekto partnerių renginys (preliminariai – Anykščiuose).

Į išskirtinius profesionalios fotografijos mokymus Varėnos miesto moksleivius jau pradeda kviesti VšĮ Margoji gamta, todėl moksleiviai, pageidaujantys išmokti profesionaliai fotografuoti raginami registruoti el. paštu margojigamta@gmail.com.

Varėnos socialinių paslaugų centras taip pat pradedam įgyvendinti naują vietos veiklos projektą, kurios metu išplės savo turimą sensorinę įrangą, pasitelkus ją bus vykdomi relaksacijos ir meditacijos terapijos. Projekto metu neįgaliesiems taip pat bus organizuojami unikalūs hipoterapijos (žirgų terapijos) užsiėmimai, dalyviams teikiamos psichologo konsultacijos. Į projekto veiklas Varėnos socialinių paslaugų centras planuoja įtraukti socialinės rizikos šeimas, buvusius socialinės globos namų, bendruomeninių vaikų globos namų, vaikus, turinčius specialiųjų poreikių, nepasiturinčius asmenis, neįgaliuosius.

Vieno kąsnio užkandžių virtuvės paslapčių mokymus toliau tęsia ir Varėnos technologijos ir verslo mokykla.

Kviečiame visus Varėnos miesto gyventojus aktyviai dalyvauti vietos projektų veiklose!

Varėnos miesto VVG informacija