Remdamasi ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo A. Verygos  2020 m. kovo 12 d. sprendimais ir  Varėnos rajono Ekstremalių situacijų komisijos nutarimais, Varėnos VVG informuoja, kad turi būti stabdomos visos Varėnos miesto vietos veiklos projektų veiklos, susijusios su renginių organizavimu tiek viešosiose, tiek uždarose erdvėse.

Suplanuoti projektų renginiai turi būti atidėti bent iki kovo 27 d.

Mokymo ir švietimo įstaigos, įgyvendinančios projektus iki kovo 27 d. turi sustabdyti visas projektų veiklas, į kurias yra įtraukti moksleiviai. Taip pat iki kovo 27 d. pareiškėjai prašomi sustabdyti veiklas su neįgaliaisiais, pagyvenusiais žmonėmis. Tai netaikoma, jei projekto metu numatytos paslaugos (konsultacijos) teikiamos nuotoliniu būdu (telefonu, internetinėmis priemonėmis) arba asmeniškai socialiai pažeidžiamoms grupėms nepriklausantiems asmenims (pastariesiems konsultacijas rekomenduojama teikti nuotolinės komunikacijos priemonėmis).

Varėnos miesto VVG papildomai atkreipia dėmesį, kad pačių projektų įgyvendinimas nėra stabdomas. Pareiškėjai turi/gali ir toliau vykdyti projektų pirkimus, teikti mokėjimo prašymus ESFA ir, prireikus, informaciją Varėnos miesto VVG.

Varėnos miesto VVG toliau dirba įprasta darbo tvarka, prireikus teikia konsultacijas ir visą informaciją ne tik telefonu, el. paštu, kitomis elektroninės komunikacijos priemonėmis. Laikinai neteikiamos konsultacijos asmeninių susitikimų metu (būdu).

Varėnos miesto VVG konsultuojasi su ESFA dėl atvejų, kuomet dėl ekstremalios situacijos gali iškilti grėsmė nespėti įgyvendinti visų projekto veiklų per numatytą projekto laiką (sutarties galiojimo laiką) ir gavusi informaciją, apie tai informuos.

Papildomai informuojame, kad kovo 20 d. planuotas Regiono miesto vietos veiklos grupių ir Varėnos miesto bendruomenių renginys Varėnoje yra atšauktas.

Prašome visus rimties, nepanikuoti.

Visą aktualiausią informaciją, susijusią su ribojimais dėl koronaviruso galite rasti  http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas  

Varėnos miesto VVG inf.